Feestavond 14 Oktober

geplaatst in: Activiteit, Nieuws | 0

14 Oktober hebben ongeveer 20 personen genoten van de door Margriet v.d. Drift georganiseerde feestavond in en bij de woning van haar zus aan het Zwarte Laantje. Een pracht locatie en een leuk gezellig feest. Veel sterke bijen verhalen gingen rond de vuurtobbe. Het eten was heerlijk en de drankjes prima. I.v.m. de beperkte aanmelding was de muzikale opluistering afgezegd, maar dat had geen invloed op de gemoedelijke en ontspannen sfeer. Zeker voor herhaling vatbaar, zodat ook degenen die verstek moesten laten gaan alsnog kunnen genieten.

Als dank voor het verblijf overhandigde Margriet haar zus een bloemstukje met heel bijzondere rozen.

Margriet en allen die hebben meegeholpen: Hartelijk dank. We kijken terug op een fantastische avond.

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.