Kapvergunning i.v.m. tunnelbouw

geplaatst in: Nieuws | 0

Vorige week donderdag hebben we met de gemeente de 4 lindes bekeken waarvoor een kapvergunning is aangevraagd in verband met de bouw van een tunnel onder het spoor. De kap is niet te voorkomen maar we hebben een spannend vervolg afgesproken met de gemeente. In 2015 wordt er strook tussen de Blokkenweg en het spoor ingezaaid met boekweit. In overleg gaan we op datzelfde stuk voor 2016 fruitbomen aanplanten, vervangende lindes en andere beplanting, vooral ook voor de bijen. Een voorbeeld project hoe we de situatie voor de bijen kunnen verbeteren (nog alles in concept natuurlijk) De eerste stappen zijn gezet.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.